Logo Liceum 69

Klasa 1A SPOŁECZNA (integracyjna)

Przedmioty rozszerzone: – historia, WOS

Pierwszy język:  j. angielski

Drugi język: j. rosyjski od podstaw

Liczba miejsc: 20

Przedmioty punktowane: j. polski, matematyka, historia, WOS

W klasie 1A, będącej oddziałem integracyjnym, uczy się 20 uczniów, w tym 5 z orzeczeniem  do kształcenia specjalnego. Każdy uczeń z orzeczeniem ma możliwość korzystania z  zajęć rewalidacyjnych i socjoterapeutycznych w wymiarze 120 minut  tygodniowo  oraz zajęć  specjalistycznych w formie: zajęć logopedycznych oraz terapii EEG Biofeedback, terapii pedagogicznej, zajęć z pedagogiem szkolnym oraz psychologiem szkolnym w zależności od potrzeb.

Do tej klasy  zapraszamy młodzież zainteresowaną wydarzeniami z życia współczesnego świata. Na zajęciach historii i wiedzy o społeczeństwie dowiesz się,  jak żyli kiedyś ludzie, jak tworzyli cywilizację i jak cenne są jej zdobycze. Pozyskana wiedza pozwoli Ci zabierać głos w dyskusjach i formułować argumenty, uzyskać pewność siebie tak potrzebną we współczesnym świecie.

Absolwent klasy 1A może kontynuować naukę na studiach o kierunkach prawo, dziennikarstwo, historia, europeistyka, politologia, stosunki międzynarodowe.

Skip to content