Dyrektor: Jaroszek Anna

Wicedyrektor: Ulikowska Zyta

Język polski:

  • Malicka Monika – wychowawczyni klasy 1 bg
  • Oneksiak Urszula
  • Pietrewicz Ewelina – wychowawczyni klasy 1 ap
  • Rokicka Barbara
  • Tomczyk Dorota – wychowawczyni klasy 2a
  • Wierzyńska Magdalena

Język angielski:

  • Broniszewska Agata
  • Chwiećko Paulina – wychowawczyni klasy 1 fg
  • Gajek Krzysztof – wychowawca klasy 3a
  • Halter Monika
  • Mikołajczyk Aneta
  • Plichta Paulina
  • Starek Joanna

Język niemiecki:

  • Owczarek Joanna – wychowawczyni klasy 1 eg
  • Sobieszek Agata – wychowawczyni klasy 1 ep

Język rosyjski:

  • Roszkowska Ilona

Biologia:

  • Ulikowska Zyta
  • Kucharska Aleksandra
  • Lechańska Marzena

Chemia:

  • Demby Katarzyna – wychowawczyni klasy 1 fp
  • Stęslik Monika

Ekologia:

  • Lechańska Marzena

Etyka:

  • Wierzyński Jan

EDB:

  • Wierzyński Jan

Geografia:

  • Koperska-Puskarz Danuta
  • Szydłowska Agata – wychowawczyni klasy 1 gg

Filozofia:

  • Wierzyński Jan

Fizyka:

  • Jaroszek Anna
  • Piętak Barbara

Historia:

  • Bogusz Danuta
  • Łukomski Mirosław
  • Stawarz Urszula – wychowawczyni klasy 3b
  • Tymek Ewa

Informatyka:

  • Łusiak Andrzej – wychowawca klasy 2b
  • Turek Radosław – wychowawca klasy 1gp

Matematyka:

  • Kucharczyk Małgorzata
  • Piętak Barbara
  • Smolarczyk Wioletta
  • Wójcik Joanna

Logopeda:

  • Malicka Monika
  • Baryga Justyna

Glottodydaktyka:

  • Wierzyńska Magdalena

Przyroda:

  • Ulikowska Zyta
  • Demby Katarzyna – wychowawczyni klasy 1 fp

Podstawy przedsiębiorczości

  • Łusiak Andrzej
  • Wawrzos Krzysztof

Plastyka:

  • Jurek Katarzyna – wychowawca klasy 1 bp

Religia:

  • Małecka Mariola

WOS:

  • Bogusz Danuta
  • Rudecki Jarosław

WDŻ:

  • Bogusz Danuta
  • Ulikowska Zyta
  • Stawarz Urszula

Wychowanie fizyczne:

  • Krawczyk Barbara – wychowawczyni klasy 2d
  • Mazur Marta – wychowawczyni klasy1 cp
  • Mosór Paweł
  • Suski Piotr
  • Szewczuk Izabella – wychowawczyni klasy 3c
  • Turek Radosław – wychowawca klasy 1 gp
  • Wawrzos Krzysztof – wychowawca klasy 2e

Zajęcia artystyczne:

  • Łusiak Andrzej – wychowawca klasy 2b

Nauczyciele współorganizujący proces kształcenia:

  • Baryga Justyna – wychowawczyni klasy 2c
  • Dobrzelewska-Majkut Kalina – wychowawczyni klasy 1ag
  • Górska Izabela
  • Jurek Katarzyna – wychowawczyni klasy 1 bp
  • Kocielnik Bernarda
  • Kruk Karolina
  • Małecka Mariola
  • Mazur Marta – wychowawczyni klasy 1 cp
  • Rojek Edyta – wychowawczyni klasy 1dp
  • Roś Anna – wychowawczyni klasy 1 cg
  • Szymańska-Kuszyńska Magdalena
  • Szymborska Marzanna
  • Wojdziak Justyna

Psycholog szkolny:

  • Dębska Aleksandra

Pedagog szkolny:

  • Marciniak Ewa Katarzyna

Nauczyciel bibliotekarz:

  • Piłka Barbara
  • Wierzyńska Magdalena